Про що розповідають мешканці Луганської області, та з якими проблемами вони стикаються у повсякденному житті?

Ірина Верігіна, голова Луганської ОДА (2014 р.)

 

І.Веригіна: загальне питання, яке турбує сьогодні всіх українців,крім війни і корупції - це дороги. Я проїхала з території Луганщини до Києва машиною і, знаєте, дороги - це жах. Я проїзжала Полтаву, і можна сказати, що шведи Полтаву не візьмуть - там ями на дорогах просто в пояс.

Це, можна сказати, сарказм. Справа в тому, що минулого року уряд Гройсмана сказав, що 40 млрд. гривень було виділено на ремонт доріг.

Кошти були виділені, але у мене на сьогодні питання: куди поділися дороги і куди поділися ті кошти, які були виділені на ці дороги. Майже 95% цих коштів були освоєні ще в минулому році, але якість доріг - це просто жахіття. Дороги не простояли навіть і півроку, тобто зійшов перший сніг, і асфальт зійшов з цими дорогами...

Луганщину турбують тіж проблеми, що і всю Україну: це мир, і це тарифи на газ, тому що мир ми відчуваємо як ніхто інший - ми знаходимось на лінії розмежування.

Я була на території всієї області, і в Сєвєродонецьку і в Міловому, я була в Станиці Луганській - не треба сидіти в столиці області, треба доїхати до кожного села і поспілкуватися з людьми. Що ще бентежить луганчан, як і всіх українців?

Це тарифи на газ: люди просто замерзають у своїх оселях.