У Лондонському зоопарку в результаті схватки двох тигрів загинула суматранска тигриця на ім'я Мелаті.

10 днів тому в Лондон доставили тигра-самця по кличці Азим з датського сафарі-парку в надії, що він стає партнером для тигриці Мелаті, котра вже давно жила тут.

Доставленого тигра кілька днів тримали в окремому вольєрі, щоб він звик до нового місця, а потім тигрів познайомили.

 

Тигр Азім був обраний в якості партнера для Мелаті в рамках європейської програми розмноження зникаючих видів


Однак майже відразу між ними виник конфлікт, обидва тигра повелися вкрай агресивно, і в результаті Мелаті отримала безліч поранень.

У заяві зоопарку вказують, що Азім був негайно переведений в окремий вольєр. 10-річну тигрицю, незважаючи на зусилля ветеринарів, врятувати не вдалося.

"Наші зусилля зараз зосереджені на турботі про Азіма в цей важкий час, - говориться в заяві зоопарку. - Всі працівники зоопарку страшно засмучені".

7-річний Азім був доставлений в Лондонський зоопарк в рамках загальноєвропейської програми розмноження тигрів з метою збереження зникаючих видів.

Вітаючи його появу, зоопарк описував Азіма так: "Гарний, впевнений в собі звір, відомий ввічливим ставленням до тигриць". Зоопарк висловлював надію, що він стане ідеальним партнером для Мелаті.


Інший самець виду суматранских тигрів, Джей-Джей, який був батьком сімох тигренят, які народилися у Мелаті, 30 січня був переведений до французького зоопарку.

 

Колишній партнер Мелаті Джей-Джей, з яким у неї народилося семеро тигренят, в січні був переданий французькому зоопарку

 

Суматранський тигр, який мешкає в природних умовах в лісах і джунглях індонезійського острова Суматра, вважається підвидом на межі зникнення і внесений до списку зникаючих видів Міжнародного союзу охорони природи.