Глава Міноборони Британії Гевін Вільямсон вважає, що після виходу з ЄС країна має посилити свою позицію у військовому відношенні.

Про це повідомляє Reuters.

 

 

"Brexit підводить нас до визначного моменту в нашій історії. Моменту, коли ми маємо зміцнити нашу глобальну присутність, посилити нашу смертоносність, наростити нашу масу" - сказав Вільямсон під час своєї промови у Лондоні.

Він описав межі між миром і війною як "розмиті" і сказав, що Британія та її союзники повинні бути готові "використовувати жорсткі сили для підтримки наших інтересів".

Також він оголосив про першу місію нового авіаносця HMS Queen Elizabeth, яка включатиме Середземне море, Близький Схід та тихоокеанський регіон.

 

Також Вільямсон повторив заклики президента США щодо збільшення витрат на оборону, пояснюючи це необхідністю боротися з російськими провокаціями.

 

За його словами, Москва повинна буде "заплатити за свої провокації", в числі яких втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році, отруєння екс-полковника ГРУ Сергєя Скрипаля та його доньки Юлії нервовим агентом "Новічок", а також анексію Криму.

"За такі дії Росія повинна поплатитися", - наголосив Вільямсон.