Всеукраїнські профспілкові організації підтримали Соціальну доктрину, складову «Нового курсу України» Юлії Тимошенко.

Таке рішення було ухвалено у Києві після зустрічі профспілкового активу країни з лідером «Батьківщини».

Політик пообіцяла тісно співпрацювати з профспілками після обрання її на посаду Президента України.

А Соціальна доктрина або покроковий план дій, над яким працювала велика інтелектуальна команда українців, забезпечить рівень доходів, як у сусідній Польщі, переконана Юлія Тимошенко.

Головне ж у цьому – належні умови і правила, аби кожна людина могла реалізувати свій потенціал, не попри все, а завдяки... 

 

"Щоби вона реалізувала свій потенціал не по плану «виживає сильніший», коли людина б’ється головою об бетонні стіни і тільки той хто ці бетонні стіни пробиває, і хто переступає всі червоні лінії може в цьому житті пробитися. А щоби система була побудована так,щоб людина реалізовувала свій потенціал в гармонії з іншими людьми, з людством" 

 

Пріоритетом для наступного президента стане виховання, інтелект та освіта, яка має бути доступною для усіх громадян, незалежно від рівня їх доходів.«Безкоштовна та якісна освіта – це магніт, який притягує в країну талановитих людей», зазначила політик.

 

П’ять рішень, які піднімуть економіку. Новій владі, за словами Юлії Тимошенко, вдасться вдвічі зменшити податковий тиск, впровадити абсолютно нову грошово-кредитну політику, що відкриє доступ до кредитів під 2-3 % річних для іпотеки та побудови власного бізнесу, перейти на персоніфіковану систему пенсійного забезпечення, запровадити страхову медицину та знизити ціни на газ, вдвічі.

Здійснити кардинальні зміни в країні неможливо без зміни системи влади. А допоможе в цьому Нова Конституція, яка буде ухвалена на всеукраїнському референдумі, наголосила Юлія Тимошенко.

 

"Зокрема, у запропонованому політиком Основному законі буде окремий розділ про профспілки та профільні організації, «які братимуть реальну участь в розробці державних рішень, спрямованих на розвиток країни»

Змін на краще, зокрема повернення уваги держави до проблем освіти, очікують представники профільних профспілок. Зокрема, що нова влада зробить ставку на інтелект, дбатиме про вчителів та науковців.

Бо якщо освіта в пріоритеті, то і соціальний статус освітян має бути в пріоритеті, «визнаний державою і визнаний суспільством». А це і достойна європейська оплата праці, і достойне пенсійне забезпечення. 

Курс економічного зростання та нових соціальних стандартів підтримали представники інших профспілок України.

Лідер «Батьківщини» поки – єдиний кандидат у Президенти, який відгукнувся на пропозицію Федерації про зустріч з активом.