Вночі 10 квітня в Лас-Вегасі відбулася рідкісна і тому незвичайна подія - падіння метеорита, колір якого виявився зеленим. Відразу варто відзначити, що цей колір властивий всім тілам, падаючим останнім часом на нашу планету.
Про це повідомляють Новини Планети.


Через добу інший метеорит впав на Пуерто-Ріко. Згадаймо також 4 квітня, коли якесь тіло впало днем ​​на Оклахому. У цей день спостерігалася справжнє бомбування: метеорити падали один за іншим в районі Флориди і на штат Вісконсин.

Ми навели лише випадки в США, тоді як падіння тіл спостерігалися по всій земній кулі. Що відбувається останнім часом? Якщо подивитися на наведену нижче діаграму, то стане ясно, що з кожним роком метеоритів падає більше. Статистику веде спеціальна служба, яка отримує дзвінки від очевидців.


На думку деяких фахівців, в Сонячній системі є хмара зелених метеоритів, які перейшли до нас з поясу Койпера або пояса астероїдів. Таке можливо при сильному гравітаційному випливі, який могла надати планета або якесь масивне тіло, що пройшло повз Сонця.
Не виключено також, що метеоритне хмара належить якійсь планетній системі, що виникла близько світила. Зараз складно сказати, який саме об'єкт тягне до Землі величезну кількість метеоритів.