У Нідерландах відбувся один із найбільших у світі квіткових фестивалів.

Стартував квітковий парад в Нордвейку о 9:30 ранку і фінішував в Гарлемі о 21:00, за місцевим часом. Близько 15:30 парад квітів пройшов через відомий парк Кекенхоф.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

 

 

 

Двадцять величезних платформ, створених з квітів, тридцять авто, автобусів та навіть трактор, прикрашені тюльпанами, трояндами, нарцисами, взяли участь у параді. Маршрут склав 42-км від Нордвейку до Гарлема, де можна було подивитися на композиції квіткових платформ. Парад безкоштовний, але охочим увійти у сам парк треба сплатити 18 євро.

 

 

 

 

 

Усю дорогу неймовірну красу супроводжували правоохоронці і, звісно, музика, танці - цілі оркестри. Готуються до цього дійства увесь рік, особливо напружено - в останні кілька місяців перед святом.

 

 

 

 

Парад проходив через відомий на увесь світ парк Кекенхоф, що неподалік від Ліссе. Він прославився своїми неймовірними килимами квітів. У парку близько 7 мільйонів квітів. Звісно, що головна квітка - тюльпан.

 

 

Зібрати на парад у Кекенхофі мільйонну публіку цього року не завадив навіть дощ та сніг. Під парасольками люди стояли вздовж дороги, дехто навіть видерся на стовп, усе заради того, щоб побачити неймовірну красу з квітів. Подивитися було на що.