В Україні 21 квітня о 8: 00 розпочалося повторне голосування (другий тур) на чергових виборах президента країни.

У виборчий бюлетень внесено двох кандидатів: шоумена, художнього керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського, висунутого партією "Слуга народу", і обраного у 2014 році нинішнього президента Петра Порошенка.

Для проведення виборів 21 квітня по всій Україні створено 199 виборчих округів, також є ще один закордонний виборчий округ. Округи охоплюють 29982 виборчі дільниці. Орієнтовна кількість виборців, внесених до списків на цих округах, становить 30 млн 311 тис. 492. Серед них 449 тис. 175 виборців можуть проголосувати за кордоном.

Округів могло бути 223, але їх немає на території анексованого Криму і на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Громадяни України не зможуть проголосувати на території РФ, оскільки ЦВК наприкінці 2018 року ліквідувала всі п'ять закордонних виборчих дільниць у РФ, створених у 2012 році на постійній основі. Ці дільниці переносяться в посольства України в Грузії, Казахстані та Фінляндії.

До 15 березня включно виборці могли змінити постійне місце голосування без зміни виборчої адреси. Цим правом скористалися 325 тис. людей

Для спостереження за виборами ЦВК зареєструвала 2485 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій і 215 від іноземних держав. 

За виборами президента спостерігатимуть 82265 спостерігачів від громадських організацій. Найбільше спостерігачів від "Українського центру демократичного суспільства" - 27610, від "Команди Зе" - 11128, від "Всеукраїнської громадської організації "Солідарна молодь" - 7276, від "Передових правових ініціатив" - 6699, від "Громадянської мережі "Опора" - 4943.

За виборами стежитиме також 33851 офіційний спостерігач від кандидата Петра Порошенка, 3526 - від Володимира Зеленського і ще 10 від його партії "Слуга народу".

Консорціум "Національний екзит-пол - 2019", до якого входять Фонд "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова, проведе в день виборів президента Національний екзит-пол.

У свою чергу Телевізійна служба новин (ТСН) на телеканалі "1+1" представить результати власного екзит-полу, який на замовлення каналу проведуть дослідницькі компанії Kantar TNS Info Sapiens.

Телеканал "112.Україна" в день голосування також оголосить результати екзит-полу другого туру президентських виборів України, який проведе агентство New Image Marketing Group. Замовниками екзит-полу виступили американська компанія Global Management Association і британське видання The Independent.