Авіасполучення Ужгород - Київ планують відновити 3 червня.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс за підсумками перемовин з компанією «Мотор Січ», яка забезпечувала авіаційне сполучення між Закарпаттям та Києвом.

Коротко про досягнуті домовленості з компанією «Мотор Січ». Польоти з 3 червня 3 рази на тиждень - понеділок, середа, пятниця. При потребі збільшення частоти до щоденних, - зауважив Михайло Рівіс, наголосивши, що йдеться про прямий авіарейс з Ужгород до Києва і назад, а не з пересадкою у Львові, яка було досі. Виліт з Ужгорода 6.45 повернення з Киіва 20.15. Вартість квитка від 2700 грн.

Також за словами Михайла Рівіса, рейс Ужгород - Київ буде синхронізовано по графіку з авіарейсом Київ - Одеса.

Водночас, варто додати, що наразі активно обговорюється модель компенсації компанії-перевізнику можливих збитків через можливу нерентабельність авіасполучення «Ужгород - Київ». Наголосимо, що саме через це зазначений авіарейс, який запустили 15 березня, зрештою призупинили наразі - останній рейс відбувся минулої п'ятниці, 10 травня.

"Після жвавої ділової дискусії, було вирішено це питання обговорити на 15-ї сесії облради, де винайти механізм фінансової підтримки авіарейсу за маршрутом: Ужгород - Київ у зручний для потенційних пасажирів час і збільшення періодичності їх виконання, орієнтуючись на графік виконання рейсів 2016 року. Відтак через місяць проаналізувати стан справ, зокрема фінансову складову і ухвалити оптимальне рішення. Та на переконання учасників зустрічі висновки сприятимуть взаємовигідному довгостроковому співробітництву" - йдеться в офіційному прес-релізі від Закарпатської обласної ради за підсумками зустрічі з представниками компанії «Мотор Січ».