Повітряне сполучення з Бельгією вчергове виявилося ускладненим внаслідок акцій протесту диспетчерів повітряного руху. Зокрема, в столичному аеропорті Завентем було скасовано більше 100 міжнародних рейсів.

Про це повідомляє flandersnews.be.

«Європейське агентство з контролю за повітряним рухом Eurocontrol повідомило, що бельгійський повітряний простір буде закритий з 9.30 ранку для літаків, які мають здійснити зліт або посадку в аеропорті Брюсселя. Минулого тижня представники диспетчерських служб та керівництво бельгійського агентства з контролю за повітряним рухом Skeyes досягли згоди щодо поліпшення умов праці, яка мала б покласти край затяжному конфлікту. Але в результаті угоду підтримала лише одна профспілка - Соціалістична, - в той час як дві інші (Християнська та Ліберальна) відкинули досягнуті домовленості», - йдеться у публікації.

Зазначається, що у відповідь на дії страйкарів керівництво оголосило про намір скасувати зустріч зі профспілковими представниками, заплановану на другу половину дня. Чим завершиться це протистояння, поки що незрозуміло. Але існує ймовірність повного блокування повітряного руху через аеропорт Брюсселя.

Речник Християнської профспілки повідомив ЗМІ, що її представники готові продовжувати акцію протесту й у другій половині дня. За його словами, профспілка хотіла б уникнути подальшого переривання повітряного руху, але не приймає «провокацій» з боку керівництва агентства Skeyes.