У столиці Італії Римі ввели нові правила поведінки для туристів.

Як повідомляє The Independent, міська рада італійської столиці заборонила чоловікам ходити по вулиці з оголеним торсом.

Крім того, тепер не можна їсти їжу, яка може забруднити, біля деяких пам'яток, в тому числі фонтану Треві. У фонтанах також не можна купатися. А в питних фонтанчиках заборонено торкатися губами до води - можна тільки набирати воду в пляшки. Заборонено також вішати "любовні замки" на поручнях мостів. Не можна переодягатися в римських центуріонів у туристичних точках і брати гроші за фотографії.

Влада Риму також заборонила рекламу квитків, які дають привілей потрапити без черги в найбільші пам'ятки міста - музеї Ватикану і Колізей. Заборонено пересуватися Іспанськими сходами з валізою на коліщатках або коляскою.

Деякі порушення передбачають лише догану і попередження від місцевих поліцейських, але інші можуть призвести до штрафу до 450 євро або заборони на появу в районі.

"Рим вітає відвідувачів і завжди буде вітати, але це не означає терпіти погане поводження і шкоду, заподіяну нашому місту", - сказала мер Риму Вірджинія Раггі.

Вона додала, що буде писати в іноземні посольства з проханням ознайомити громадян з новими правилами при відвідуванні міста.

"Старі правила були оновлені, щоб пристосуватися до потреб сучасного суспільства", - додав заступник голови управління кадрів і безпеки в Римському раді Марко Карділлі.