Речник МВС Артем Шевченко назвав три основні версії смерті народного депутата від фракції "Народний фронт", координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука, повідомляє "Громадське".

 

Тимчука знайшли в його помешканні. Зараз на місці працює оперативно-слідча група.

"Це одне з трьох: або вбивство, або самогубство, або необережне поводження зі зброєю", - відповів Шевченко на запитання про версії смерті депутата.

Також у прес-службі поліції міста повідомили, що наразі інформація належним чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Дніпровського УП ГУНП у м. Києві. Після проведення першочергових слідчих дій поліцейські нададуть правову оцінку події.

 

 

Раніше стало відомо, що у Києві в середу під час чищення пістолета загинув народний депутат від фракції "Народного фронту" Дмитро Тимчук.

 

Дмитро Тимчук народився 27 червня 1972 року в російській Читі. Працював військовим журналістом. Підполковник запасу. Координував групу "Інформаційний спротив", керував громадською організацією "Центр військово-політичних досліджень". Був депутатом парламенту восьмого скликання, входив до складу фракції "Народного фронту".

Став широко відомим завдяки висвітленню анексії Росією Криму, а також агресії РФ на Донбасі. Регулярно інформував про ситуацію на окупованих територіях.