Пасажирку авіакомпанії Air Canada, яка заснула під час польоту, забули в літаку. Історію Тіффані Адамс опублікувала на Facebook-сторінці авіакомпанії її подруга, також про неї розповіли в неділю, 23 червня, канадський мовник Global News та інші медіа.

Жінка летіла з Квебека в Торонто. Під час польоту вона заснула. Міцному сну сприяв й той факт, що поруч з Адамс було кілька вільних місць. Ймовірно, стюардеси не помітили її, і жінка прокинулася вже після посадки в темному, холодному літаку, який відбуксирували на стоянку, розповідає DW.

 

 

Спочатку пасажирка подумала, що їй це сниться, потім вона намагалася зателефонувати друзям, але її телефон розрядився. Жінка спробувала підзарядити його за допомогою USB-портів у літаку, однак електропостачання було вимкнене. Через це їй також не вдалося скористатися зв'язком у кабіні пілотів літака.

Врешті-решт Адам вдалося знайти ліхтарик, а згодом й відкрити одні з дверей літака. Однак жінка не змогла залишити літак, оскільки двері розташовані на висоті 15 метрів. За допомогою ліхтарика їй вдалося привернути увагу одного з технічних працівників аеропорту, який перевозив багаж. Чоловік був дуже здивований тим, що пасажирка залишилася в порожньому літаку. Він допоміг жінці спуститися з літака.

Air Canada вибачилася за інцидент та почала розслідування, яким чином пасажирку могли забути в літаку. Компанія не надала додаткових коментарів.