Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов переміг у конкурсі на посаду голови нової Державної митної служби (ДМС).

Відповідне рішення комісія ухвалила за підсумками завершального етапу конкурсу на цю посаду - співбесіди у вівторок, 25 червня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

 

Під час співбесіди Нефьодов розповів, що хоче змінити керівництво тих митниць, "де є особливі проблеми". На його думку, за кілька місяців неможливо побороти контрабанду, але водночас він назвав кроки, які могли б стати першими на цьому шляху.

 

"Я працюватиму над тим, щоб на території митниць не стояли всі правоохоронні органи, кожен з яких є слабкою ланкою", - запевнив він. Крім того, Нефьодов наголосив на важливості співпраці з митницями інших країн та відкритті митних реєстрів.

 

Коментуючи свою перемогу на сторінці у соціальній мережі Facebook, Нефьодов зазначив:

"Виграв конкурс на голову органу, який має стати #прозора_митниця. На душі щось не так щоб радість, але "хто буде лупати скалу, як не ми?".

 

З 18 лютого 2015 року Нефьодов працював заступником міністра економічного розвитку і торгівлі, з 2016 року - першим заступником міністра.