Склад парламенту VIII скликання обирався на дочасних виборах до Верховної ради України. А розпустив його новообраний президент - до відведених законом п'яти років забракло якихось три місяці.

 

На виборах до законодавчого органу країни у 2014 році одним з головних трендів був запит на так звані «нові обличчя». Апгрейд депутатського складу вийшов успішним, як мінімум, за прізвищами народних обранців.

«Оцей тренд, який почався після Майдану, він і зараз є дуже сильним.

Якщо ми бачили у 2015 році персональний склад парламенту змінився десь на 80%, то зараз ми матимемо, напевне, не меншу цифру приходу нових персон, нових політиків до Верховної ради», - зазначила під час конференції у прес-центрі «Главкому» Світлана Конончук, виконавчий директор Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД), передає INTV.

 

Верховна Рада України восьмого скликання запам'ятається ще одним цікавим «досягненням», як мінімум - в Україні такого ще не було.

«Особливістю парламенту восьмого скликання є той факт, що він є першим парламентом в Україні, а то й зрідка у світі, який був обраний на одних позачергових виборах і достроково припиняє свою діяльність», - зауважила С. Конончук.

 

Діяльність народних депутатів припала на період окупації українського Донбасу Росією. Попри критику до діяльності головного законодавчого органу країни, парламент виконав свою важливу роль - історичну, підкреслила фахівець з політичних питань.  

«Історична роль саме цього парламенту у тому, що він перевів Україну через рубікон, коли у 2014 році ми стояли на порозі, а куди ми власне будемо інтегруватися? То цей рубікон було перейдено, в тому числі, завдяки діяльності Верховної ради», - сказала виконавчий директор Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД).

 

Фаховий рівень парламентарів VIII скликання - ще одна тема, яку обговорювали експерти та ЗМІ протягом всієї каденції цієї Верховної ради, але це питання скоріше до людей, за кого ми голосуємо, наголосила С. Конончук.

 

А ось як посилити і покращити функціонування самого апарату парламенту як структури, яка здатна, перш за все, підвищити ефективність рішень, а не ефективність обігу проектів (документів) - це вже завдання для нового складу Верховної Ради України.