У столиці Бразилії, місті Бразиліа тисячі жінок з місцевих племен вийшли на протест проти екологічної політики президента Жаїра Болсонаро.

Жінки занепокоєні вирубкою дощових лісів Амазонії - найбільшого у світі тропічного лісу. Вони називають це «політикою геноциду» і вважають, що знищення природи матиме незворотні наслідки, пише thebabel з посиланням на ВВС.

 

 

На мітинг жінки вийшли у традиційному одязі та з розмальованою шкірою. У руках вони несли списи та стріли. Йдучи до Конгресу, вони вигукували гасла з вимогою захистити природу.

 

 

Протесту передувало те, що Болсонаро звільнив «за брехню» главу урядового відомства, яке контролює вирубку дерев. Останні статистичні дані відомства показали різке збільшення вирубки лісів у Бразилії.

 

 

 


Нагадаємо, в серпні Болсонару звільнив главу бразильського Національного інституту космічних досліджень (INPE), який публічно звинуватив президента в "малодушності". Перед цим глава держави поставив під сумнів достовірність супутникових знімків, зроблених INPE. Згідно з цими знімками, площа лісів Амазонії, що вирубуються, в порівнянні з 2018 роком зросла на 278 відсотків, збільшившись від 596,6 квадратних кілометра до 2254 квадратних кілометрів