Слідчі ДБР проводять розслідування за фактом розтрати майже 37 млн грн під час будівельних робіт на полігоні "Широкий Лан".

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

"Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завдання збитків державі у сумі близько 37 млн грн під час виконання будівельних робіт на території полігону "Широкий Лан", - ідеться в повідомленні.

За попередньою інформацією, збитки спричинені недбалим ставленням до служби військовослужбовця Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил.

 

Як установлено досудовим розслідуванням, у 2016 році між Міністерством оборони і генпідрядником було укладено договір на виконання робіт з будівництва табірного містечка на території полігону "Широкий Лан". За умовами договору об'єкт мав бути повністю готовим та зданим в експлуатацію у 2018 році, однак частина будівельних робіт не була виконана.

Відповідальною за здійснення технічного нагляду особою було призначено військовослужбовця Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, проте він не проконтролював відповідність обсягу виконаних робіт умовам договору. Як наслідок, компанія-будівельник отримала від Міноборони 37 млн грн за роботи, які фактично не виконані.

 

Провадження відкрито за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб); ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах); ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану) Кримінального кодексу.

Досудове розслідування триває.