У 2020-му році саміт країн Великої Сімки буде проведено у курорті Trump Doral, який належить президенту США Дональду Трампу. Про це заявив в.о. голови Білого дому Мік Малвейні. Раніше про відповідні плани заявляв сам президент США після завершення саміту G-7 у Франції, повідомляє Голос Америки.

Коментуючи відповідне рішення Білого дому, Малвейні відзначив, що президент США не отримає вигоди від проведення саміту, а ціна послуг дорівнюватиме собівартості. За словами Малвейні, ідея проведення саміту G-7 у Trump Doral належить саме президенту США.

Малвейні також заявив, що у якості можливих місць проведення розглядались Гаваї, американські штати Юта та Каліфорнія, але власність Трампа, буцімто, ідеально підходить для завдання і дозволяє заощадити "мільйони".

 

 

Інспекції штату Флорида протягом останніх років виявляли численні порушення у Trump Doral, звертають увагу американські журналісти.

 

Водночас адміністрація США може запросити на наступний саміт країн Великої сімки (G7) президента Росії Володимира Путіна. Принаймні таку можливість не виключив у четвер, 17 жовтня, виконуючий обов'язки шефа апарату Білого дому Мік Малвейні під час пресконференції.