У місті Куліакан на півночі Мексики поліція зі стріляниною затримала одного з синів засудженого в США наркоторгівця Хоакіна Гуcмана на прізвисько Коротун. Однак потім Овідіо Гуcмана відпустили, щоб не наражати на небезпеку життя людей.

Після затримання сина наркоторгівця який, як вважається, став ключовою фігурою в картелі "Сіналоа" після арешту батька, між урядовими силами і членами картелю зав'язалася перестрілка.


Судячи з повідомлень ЗМІ і кадрам з вулиць Куліакану, місто поринуло в хаос. Імовірно, члени картелю намагалися відбити Гусмана у поліції і військових. На кадрах з вулиць видно, як місто патрулюють бойовики в пікапах з кулеметами. Повідомлялося, що члени картелю взяли в заручники трьох солдат.

Під час перестрілок із застосуванням великокаліберної зброї було підірвано кілька машин. Точних даних про потерпілих немає.
Через кілька годин після затримання Гусмана міністр безпеки Альфонсо Дюрас заявив, що гангстера звільнили. Це рішення було прийнято, щоб зберегти життя людей, додав він.

 

Відео dailymail

За офіційною версією, Гусмана виявив і затримав поліцейський патруль, після чого члени  картелю почали нападати на силовиків, щоб його відбити.

 

 

 

 

 

 

За інформацією місцевих ЗМІ, в США Овідіо Гусмана оголошено в розшук за підозрою в торгівлі наркотиками.