Бойовики зірвали розведення сил та засобів поблизу Богданівки та Петрівського Донецької області, повідомили в штабі Операції Об'єднаних Сил в п'ятницю, 8 листопада.

Як зазначили в штабі, вчора українська сторона, через МЗС, поінформувала ОБСЄ щодо готовності до розведення. Сьогодні, 8 листопада, о 12.00 годині, українська сторона готова була розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області.

"Дата була визначена, враховуючи останнє порушення режиму припинення вогню на ділянці розведення №3, яке було зафіксовано 30 жовтня цього року. Цей факт відображений у щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ від 31 жовтня. Повідомлення про готовність до розведення сьогодні, 8 листопада, від ворожої сторони не надійшло. Таким чином противник зірвав не тільки процес розведення, а й вкотре порушив міжнародні домовленості", - зазначили в штабі.

 

 

Раніше спецпредставник Організації з безпеки і співробітництва в Європі в ТКГ Мартін Сайдік заявив, що Тристороння контактна група за участю представників ОРДЛО вирішила перенести розведення сил і засобів в Петровському Донецької області на суботу, 9 листопада. Ніби-то відведення сил і засобів почнеться в суботу, 9 листопада, о 12:00 годині за Київським часом.