У США опублікували уривки з нової книги про президента Дональда Трампа The Warning авторства анонімного «учасника опору» в американському уряді.

 

Уривки з книги, яка офіційно надійде на полиці книжкових магазинів 19 листопада, опублікувало видання The Washington Post.

Автор книги стверджує, що є частиною «опору» Трампу всередині уряду.


У книзі він висловив сумнів в розумових здібностях Трампа, описуючи стиль його керівництва як хаотичний, президент керує державою «як 12-річний хлопчик, який в диспетчерській аеропорту тисне на перші-ліпші кнопки державного управління, провокуючи хаос на злітно-посадковій смузі».

Читайте також:


Мін'юст США вимагає інформацію про аноніма, який зібрався видати викривальну книгу про Трампа
Автор стверджує, що імпульсивні пости Трампа в Тwitter часто приводили до того, що високопоставлені чиновники «прокидаються вранці в повній паніці».

«Це скидається на те, коли ваш літній дядько бігає без штанів на дворі і голосно лається, а його намагаються вгамувати ... Ви приголомшені, здивовані і збентежені одночасно. Тільки особисто ваш дядько, ймовірно, не буде цього робити, в крайньому випадку, його слова не будуть транслюватися на публіку, і йому не потрібно буде керувати урядом США, як тільки він одягне штани», - пише автор.

 

Прес-секретар Білого дому Стефані Грешем різко розкритикувала книгу і рішення автора залишитися анонімним.

«Боягуз, який написав цю книжку, не підписався, тому що це не що інше, як брехня», - сказала вона.

 

Раніше CNN писав, що погляди, відображені в книзі, можливо належать численним високопоставленим чиновникам в адміністрації, включно з тими, хто боїться говорити що-небудь публічно.

 

У видавництві Twelve відмовилися коментувати, чи є автор чинним членом адміністрації Трампа, пославшись на необхідність гарантувати автору безпеку.

Видавництво повідомило, що автор відмовився від гонорару і має намір пожертвувати належну йому суму для потреб неурядових організацій, «які борються за права вільної преси».