Консул України в Любліні Юрій Кучерявий зустрівся із затриманим Ігорем Мазуром та заявив, що питання екстрадиції заступника голови УНА-УНСО до Росії вирішуватиме польський суд.

 

Про це повідомляє "РБК-Україна".

Затриманий у Польщі співробітник секретаріату уповноваженого Верховної ради України з прав людини, доброволець, один із засновників "Руху опору капітуляції" Ігор Мазур зустрівся з українським консулом у Любліні.

"Консул Генерального консульства України в Любліні зустрічався з Мазуром. Він був на перетині кордону. Надав необхідні роз'яснення", - повідомив консул України в Любліні Юрій Кучерявий.

Відповідаючи на запитання, чи є можливість, щоб українця Мазура не екстрадували до Росії, консул зазначив, що це вирішуватиме польська сторона.

"Це питання буде розглядати польська сторона. Це буде розглядати суд. Суд має прийняти рішення, чи його видавати Російській Федерації, чи його не видавати", - сказав Кучерявий.

 

Нагадаємо, 9 листопада у Польщі за запитом Росії затримано заступника голови УНА-УНСО, співробітника секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігоря Мазура.