Принц Чарльз спільно з компанією Yoox Net-a-Porter Group працює над створенням колекції одягу The Modern Artisans. Чарльзу допоможуть 6 студентів зі школи дизайну Politecnico di Milano і 6 майстрів з Шотландії. Разом вони розробляють осінньо-зимову колекцію для чоловіків і жінок, пише L'officiel.

 

 

Натхнення студенти і майстри здобуватимуть з мистецтва, науки, включаючи роботи Леонардо да Вінчі, а також з традицій текстильної майстерності.

Команда з 6 кращих студентів пройде 4-місячне навчання в Дамфріс-хаус - штаб-квартирі фонду принца Уельського The Prince's Foundation. За цей час команду навчать роботі з такими матеріалами, як шерсть, шовк і кашемір.

"The Prince's Foundation щороку проводить освітні програми для тисяч британців, натхненних принцом Уельським. Стале споживання лежить в основі всього, що ми робимо. Ми дуже пишаємося нашою співпрацею з Yoox Net-a-Porter Group для реалізації цієї інноваційної програми ", - розповіла директор по розвитку Жаклін Фаррелл.

Колекція надійде у продаж в середині 2020 року, а прибуток від реалізації буде направлено в благодійний фонд The Prince's Foundation, який надає підтримку молодим британцям, які прагнуть навчитися традиційних ремесел: сільського господарства, садівництва та роботі з деревом.