Студенти - це рушійна сила розвитку українського суспільства. Вони готові в будь-яку хвилину вийти на захист свободи країни.

 

Про це написала Юлія Тимошенко у привітанні з Міжнародним днем студентів, яке вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Саме ці люди, за словами Голови партії «Батьківщина», є «янголами-охоронцями нашої державності та засторогою від диктатури».

«Студенти раніше за інших вийшли з вимогою незалежності України в 90-х роках. Студенти стали основою Помаранчевої революції, студенти були тією силою, що підняла над Україною ідеали Революції гідності...», - зазначила Юлія Тимошенко.

У молодому віці головна цінність - свобода, і студентам, як нікому іншому це відомо. Тому, впевнена політик, у випадку загрози для країни, вони будуть одними з перших, хто вийде на захист демократії та державних цінностей.

«Дай Боже, щоб таких приводів в Україні було якомога менше. Хочеться прогресу та реформ, а не революцій. Я вітаю вас зі святом! І заздалегідь дякую вам - людям, які нарешті мають вивести країну з тіні на світло!» - резюмувала Юлія Тимошенко.