Пошукова система Stylight опублікувала масштабне дослідження про вподобання та зацікавлення 12 мільйонів своїх користувачів і на основі їхніх запитів виділила ключові тенденції, що визначили модний порядок денний 2019 року, розповідає vogue.

 

Максі чи міні?

 

Статистика Stylight демонструє, що пальта цього року стали максимально довгими, а сумки, навпаки, зменшувалися просто на очах. Також модниці знову полюбили короткі спідниці.

 

Мінісумки: +26%

 

Оверсайз-пальто: +138%

 

Довгі пальта і тренчі: +386%

 

Мініспідниці: +50%

 

 

І знову 1990-і

 

Незважаючи на те, що дизайнери то повертають буржуазний шик з 1970-х, то звертаються до розкішних суконь, як з серіалу "Династія", користувачі все ще шукають речі, пов'язані з 1990-ми. Серед найпопулярніших - панами, грубі черевики, обручі і великі перлинні шпильки родом з дитинства.

 

Панами: +108%

 

Жакети в клітинку: +270%

 

Шпильки для волосся: +253%

 

Черевики на шнурівку: +39%

 

 

Хто яскравіше

 

Не менший інтерес викликають у модників принти. Користувачі Stylight часто шукають, з чим поєднувати гороховий малюнок, леопард чи зміїне забарвлення.

 

Леопард: +58%

 

Зміїний принт: +89%

 

Tie-dye: 196%

 

 

Найвідважніші

 

Сміливі дівчата активно цитують моду 1980-х: приміряють то ультракороткі мінісукні з підкресленою лінією плеча, то блузки з рюшами.

 

Блузки з рюшами: +20%

 

Сукні з рукавами-буфами: + 93%

 

Яскраві гумки для волосся: +1000%

 

 

Дикий Захід

 

Не втрачає своєї актуальності і естетика Дикого Заходу. Дівчата з усіх усюд продовжують шукати речі в ковбойському стилі - від ременів до капелюхів і чобіт.

 

Ковбойські ремені: +193%

 

Блузки в клітинку: +98%

 

Ковбойські чоботи: +62%

 

 

За матеріалами: vogue.fr