1. Хто бреше, прем'єр Гончарук (27.11.19, "перемовин про поставки газу з Росії немає") чи Міненерго Россії (28.11.19 повідомили про обговорення прямих поставок газу у Відні). Наш уряд про цю зустріч взагалі промовчав.

 

2. Чому насправді пішла з МЗС Олена Зеркаль, співавторка найбільш важливих перемог України над Росією у міжнародних судах? Чи справді церез те, що команда Зеленського збирається відмовитися від претензцій до Росії у судах?

 

3. Чи справді Зе-команда звільнила голову Енергоатома Недашківського для того, щоб він не заважав "розвертати" атомну енергетику у бік Росії?

 

Коментар INTV:

Насправді, країна вступила в період тотальної брехі і, що особливо небезпечно для країни, брехні у стратегічних питаннях:щодо "газових" переговорів, здачі перемог в міжнародних судах та розвороту в енергетиці в бік РФ.

Про здачу перемог Зеркаль і команди "слуги" забудуть, коли закінчать ділити черговий путінський хабар, на "газових" переговорах відпрацьовуватимуть схему поставок і формулу ціни, а ядерну енергетику знову посадять на "голку" ТВЕЛ.

Президент нічого не розуміється в енергетичних схемах, а ті, хто хоч щось розуміє, із задоволенням покладуть московські "єфімки" в свою кишеню.

Про повернення Криму можна буде просто забути, а київських кабінетах влади поступово осядуть виходці з ОРДЛО.

Частина народу не буде покорно мовчати і вийде на протест, але цього разу стріляти в протестуючих будуть росгвардійці, запрошені зеленою командою для допомоги.

Що саме цікаве - ані Франція начолі з Макроном, якому пообіцяють кашкет Бонопарта, ані Німеччна, очоювана слабкою Меркель і любителями московського газу, ані США, втягнуті в імпічменти і вибори не матимуть ні часу та бажання опікуватися російським новим пануванням в центрі Європи.

Європі що полтрібно - стабільність, а під кулями росгвардії нестабільність проявляти важко.

 

Одна надія: хлопці, які пройшливогонь війни з злобним і жорстоким ворогом, які стриляють краще за росгвардія і які мають найкращу в світі мотивацію - борються за Волю Неньки.

Це буде остання надія і останній бій.