Кума Труби Щербину спіймали на хабарі в 150 тисяч доларів за закриття справи ДБР, - ЗМІ. Перевіряється можлива причетність до цього злочину безпосередньо Труби.

 

Національне антикорупційне бюро затримало колишнього начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Ігоря Щербину за підозрою у вимаганні хабара в розмірі 150 тис. доларів за закриття справи Держбюро розслідувань.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на джерела в НАБУ, Генпрокуратурі і Офісі Президента.

За даними джерел, Щербина, близький соратник директора ДБР Романа Труби, намагався "продати" закриття справи в Державному бюро розслідувань за 150 тис. доларів і отримав половину суми в ході першого етапу.

Джерела повідомили, що Щербина представлявся керівником патронажної служби директора ДБР, хоча це не відповідає дійсності.

Він роздавав візитки зі згаданою посадою. На даний момент співробітники НАБУ проводять обшуки у Щербини. При цьому перевіряється можлива причетність до цього злочину безпосередньо Труби.

В 2014-2015 роках Щербина обіймав посаду начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури. При цьому Труба був його підлеглим.

За інформацією ЗМІ, Труба є кумом Щербини.

 

Президент Володимир Зеленський прокоментував обшуки у Ігоря Щербини, близького соратника голови Державного бюро розслідувань Романа Труби.

«Права рука» директора ДБР підозрюється в отриманні хабаря у розмірі $150 000. Ще один аргумент на користь необхідності перезавантажити керівництво Бюро. Ця інституція створювалась як незалежна та об'єктивна. Шкода, якщо ці добрі наміри не справдяться", - зазначив голова держави.

 

Фото Укрінформ