Сьогодні, 17 січня, Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав рішення щодо звільнення з посади за власним бажанням міністра розвитку громад і територій Альони Бабак. Про це повідомили на засіданні комітету, який транслював телеканал ZIK.

Зазначається, що за відповідне рішення проголосувала 21 людина, проти - 0, утрималися - четверо.

 

Крім того, прем'єр-міністр Олексій Гончарук запропонував Верховній Раді призначити віцепрем'єр-міністром - міністром розвитку громад і територій Дениса Шмигаля. Наразі Шмигаль є головою Івано-Франківської обласної адміністрації.

 

Нагадаємо, раніше у "Слузі народу" підтвердили, що Альона Бабак написала заяву про відставку за власним бажанням.

Бабак працює в уряді Олексія Гончарука з кінця серпня 2019 року, коли був сформований новий Кабінет міністрів за результатами перемоги партії "Слуга народу" на позачергових виборах, представники якої склали так звану монобольшість. Бабак була нардепом 8 скликання від "Самопомочі".

Раніше повідомлялося, що одним з міністрів, які можуть бути відправлені у відставку найближчим часом, може стати Альона Бабак, яка відповідає в уряді за регіональний розвиток і будівництво. Причина - незадовільні результати роботи.

 

За чотири місяці на посаді ввірене їй міністерство особливих досягнень не показало і замість того, щоб зосередитися на основних повноваження відомства - децентралізації, Бабак в більшій мірі займалася будівельною сферою.

 

Нагадаємощо заява про відставку з поста подав президенту прем'єр Гончарук