Україною сьогодні керують ставленики глобальних фінансових корпорацій, які діють всупереч очікуванням людей та національним інтересам країни. Щоб врятувати Україну, потрібно негайно змінювати стратегічний курс і змінювати владу.

 

Про це Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Ми рухаємося до абсолютного впливу зовнішніх фінансових груп на Україну. Через президента, який сьогодні в руках має всю повноту влади, можна проводити все що завгодно, використовуючи недосвідченість, некомпетентність та нездатність захистити країну від таких зовнішніх викликів», - обурилася Юлія Тимошенко.

 

 

Голова «Батьківщини» зауважила, що замість обіцяного президентом закону про народовладдя, влада у турборежимі ухвалює закони, які прямо загрожують національним інтересам, - про скасування переліку стратегічних об'єктів, про фактичну приватизацію ГТС, про розпродаж української сільськогосподарської землі, про легалізацію грального бізнесу і продаж наркотиків.

«Ці закони пишуться не в Україні. Наша слабка влада не орієнтується в тому, що робити. Вона поклалася на зовнішнє управління, на красиві нейми, на великі фінансові структури, які працюють разом із грантовими організаціями, які по суті лобіюють їхні інтереси та впливають на наше життя, висмоктуючи з країни залишки наших ресурсів», - наголосила Юлія Тимошенко.

 

Лідер «Батьківщини» вважає, що Зе-команда, продовжуючи набиратися кредитів під небачені відсотки, вимиває з українського бюджету кошти та вганяє українців у боргове ярмо.

«З травня по грудень 2019-го року в борг знову взяли додатково 218 мільярдів гривень під 15% річних. Немає більше таких країн у світі, де вкладаючи борговий капітал, отримуються такі статки та доходи. Це означає, що нас продовжують вганяти в боргову яму, тому що для них це заробіток мільярдів гривень на нашій з вами біді», - застерегла Юлія Тимошенко.

 

Юлія Тимошенко переконана, що сьогодні Україні потрібна інша стратегія, спрямована на інтереси людей та розвиток країни, а не на виконання зовнішніх антиукраїнських сценаріїв.

«Глобальні фінансові спекулянти побачили, що ми знаходимося без керма та вітрил, і одразу взяли це під свій «патронат», і тепер вони тягнуть з країни все, що хочуть забрати. Нам потрібно негайно це зупиняти і наводити в країні порядок. Нам потрібна сильна самостійна держава, що працює в інтересах звичайних українців», - наголосила Юлія Тимошенко.