У Великобританії у неділю, 26 січня, представили монету, випущену спеціально до виходу країни з Європейського Союзу. На монеті номіналом 50 пенсів написано "Мир, процвітання і дружба з усіма народами" та поставлена дата Brexit - 31 січня 2020 року.

Близько трьох мільйонів монет будуть розподілені між банками, поштовими відділеннями та магазинами з наступної п'ятниці, дня Brexit, повідомив уряд країни. Ще сім мільйонів надійдуть в обіг пізніше цього року.

Першу партію спеціальних монет представив міністр фінансів Великобританії Саджид Джавід. "Вихід з Європейського Союзу - переломний момент у нашій історії, і ця монета знаменує початок цього нового розділу", - сказав він, цитує агенція Reuters. 

 

Міністерство фінансів Великобританії планувало випустити спеціальну монету до 29 березня 2019 року - на цю дату спочатку був запланований Brexit. Однак відтоді Великобританія попросила Євросоюз про відстрочку. Пізніше спеціальні монети були випущені до 31 жовтня 2019 року, втім, вихід країни з ЄС знов був перенесений. Як повідомив Джавід, через це довелось розплавити мільйон вже випущених монет.