Апеляційний суд вкотре відмовився змінювати запобіжний підозрюваній у вбивстві журналіста Павла Шеремета волонтерці Юлії Кузьменко. У цей час під будівлею суду десятки небайдужих протестували проти тримання Кузьменко під вартою.

Своїм рішенням суд залишив волонтерку під вартою.

 

Захист клопотав, аби підозрюваній змінили запобіжний захід з тримання під вартою. Водночас прокурор виступив проти, наголошуючи, що через підозру у вбивстві її не можна відпускати.

Матір Юлії Кузьменко розповіла, що останнім часом практично не спілкувалася зі своєю донькою. За її словами, сину Юлії допомагають його шкільні друзі, листи яких волонтерка раніше возила на передову.

 

 

 

Розгляд запобіжного заходу Юлії Кузьменко: дивіться фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протести проти тримання Кузьменко під вартою 

Під Офісом генерального прокурора та будівлею апеляційного суду зібралися десятки активістів, які вимагали публічних вибачень через затримання добровольців без належних доказів, а також узгодити позицію щодо запобіжних заходів.

Під офісом Генпрокурора зібралось приблизно 50 людей, під судом - набагато більше. Підтримати Кузьменко, прийшли колишні пацієнти, друзі та родичі. Серед інших вимог була відставка генпрокурора Руслана Рябошапки, якщо він не зможе забезпечити прозоре розслідування справи.