У декількох літаках компанії Boeing 737 Max, які зберігалися на складі та очікували на відправлення замовникам, були виявлені сторонні предмети у паливних баках

Про це заявив речник компанії, повідомляє BBC.

"Проводячи технічне обслуговування літаків 737 Maх, ми виявили залишки стороннього предмету. Дана знахідка призвела до внутрішнього розслідування й термінових дій у нашому виробничому процесі", - повідомив він.

 

Як зауважує BBC, такий сторонній об'єкт, який не є частиною літака, може призвести до ймовірного завдання шкоди повітряному судну у майбутньому.

 

Зазначається, що після виявлення чергового недоліку в моделі 737 Max, Федеральне авіаційне управління США повідомило, що посилює свій нагляд за компанією на основі первинних звітів інспекції та вживатиме подальших заходів, спираючись на результати цієї перевірки.

У свою чергу у Boeing заявили, що дана проблема не спричинить затримок із введенням в експлуатацію даної моделі, яка може відбутися вже у першому півріччі цього року.

Раніше компанія Boeing виявила нову проблему з програмним забезпеченням на авіалайнерах 737 Max.

  • Нагадаємо, у середині березня 2019 року через катастрофу "Боїнга 737 MAX 8" авіакомпанії Ethiopian Airlines під Адіс-Абебою, загинули 157 осіб.
  • У жовтні 2018 року, сталася аварія пасажирського літака аналогічної моделі в Індонезії. Жертвами тієї катастрофи стали 189 осіб. Влада Ефіопії заявила, що за результатами розшифровки чорних ящиків, між цими двома авіакатастрофами виявлені подібності. 
  • Раніше повідомлялось, що літаки Boeing 737 MAX після авіакатастроф зможуть здійснювати польоти не раніше 2020 року.Очікується, що Boeing відновить постачання 737 Max в наступному місяці та отримає остаточну сертифікацію для відновлення комерційних польотів до січня. Видання припускає, що тоді кількість замовлень Boeing 737 може збільшитись.