Скандального американського продюсера Харві Вайнштейна екстрено госпіталізували після того, як суд присяжних в Нью-Йорку визнав його винним за двома пунктами у справі про сексуальне насильство.

Про це повідомив адвокат продюсера Донна Ротунно, яка підтвердила, що після оголошення вердикту його госпіталізували в лікарню Бельв'ю в Нью-Йорку, пише CNN.

 

За словами адвоката, Вайнштейн поскаржився на сильний біль у грудях по дорозі з суду до в'язниці. Крім того, у нього спостерігалися прискорене серцебиття і високий тиск, в результаті чого було прийнято рішення про госпіталізацію.

Відзначається, що при цьому з Вайнштейном «все в порядку» і відразу після виписки його переведуть до виправного закладу на острові Рікерс.

67-річному Вайнштейну загрожує, як мінімум, п'ять років в'язниці і, як максимум - 25 років.

 

 

 

Нагадаємо, Вайнштейн був визнаний винним в згвалтуванні третього ступеня і сексуальному насильстві першого ступеня. Суд присяжних з семи чоловіків і п'яти жінок виніс свій вердикт у понеділок, 24 лютого, на п'ятий день нарад.

Нагадаємо, з жовтня 2017 року біля 80 жінок звинуватили Вайнштейна в сексуальних домаганнях. У їх числі опинилися і знамениті актриси, включаючи Гвінет Пелтроу і Уму Турман.