У Міністерстві освіти і науки повідомили, що через продовження загальнонаціонального карантину до 24 квітня включно усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.


«З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов'язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», - заявив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

У відомстві зазначили, що також передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде на сайті МОН завтра, 26 березня.

У Міносвіти нагадали, що карантин, запроваджений рішенням уряду від 12 березня, зачепив всю ситсему освіти і через це педагогів зобов'язали перейти «на роботу в гнучкому та дистанційному режимі». При цьому повідомлялось, що навіть за працівниками, що фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.

 

Карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції розпочався в Україні 12 березня. Він мав тривати до 3 квітня.​