У заяві Ватиканського прес-центру, оприлюдненій 24 березня 2020 р., зазначається, що виконуючи розпорядження, прийняті 11 березня 2020 р., для того, аби запобігти подальшому поширенню захворювання Covid-19, але, не припиняючи свою діяльність, Святий Престол доручив очільникам Дикастерій «завдання й надалі забезпечувати суттєві служіння Вселенській Церкві», залучаючи до праці в офісах мінімальну кількість працівників і запроваджуючи, наскільки це можливо, дистанційну працю. 


 

 

В комюніке також підкреслюється, що у випадку контакту працівників Святого Престолу чи громадян міста-держави Ватикану із зараженою коронавірусом людиною, Ватиканська Дирекція охорони здоров'я та гігієни запровадила протокол для негайного повідомлення випадків управлінню охорони здоров'я за місцем проживання та адміністрації держави-міста Ватикану.

 

В наступній заяві, відповідаючи на запитання журналістів, директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні зазначив, що на даний момент у Ватикані підтверджено чотири випадки зараження коронавірусом: окрім першого, про який вже було повідомлено раніше, мова йде про одного працівника Бюро товарів та двох працівників Ватиканських Музеїв. Всі четверо почали перебування в ізоляції, яка триває вже понад 14 днів, ще перед тим, як отримали позитивний результат тестів на коронавірус. Деякі з них перебувають на лікуванні в італійських лікарнях, інші - в ізоляції у власних помешканнях. 

 

 

Джерело: VATICAN NEWS