McDonald's, Coca-Cola та Nike намагаються донести до громадськості ідею, що соціальне дистанціювання є ключем до нерозповсюдження COVID-19.

McDonald's змінив логотип компанії - звичайно, не на вивісках, а тільки на своїх сторінках в соціальних мережах. Знамениті золоті арки великої літери М розділилися і відсунулися один від одного. Так надійшли національні відділення компанії в багатьох країнах. Девіз під цією новою картинкою на різних мовах свідчить приблизно одне й те саме: «Розділимося ненадовго, щоб потім завжди бути разом». На сторінці українського підрозділу McDonald's девіз звучить так:

 

 


Coca-Cola змінила дизайн свого лого на на рекламному щиті на Таймс-сквер у Нью-Йорку. Літери назви рознесені один від одного. Також додано слоган «Залишатися порізно - це найкращий спосіб об'єднатися».


Прес-служба Coса-Cola заявила, що в такому вигляді реклама буде тільки на Таймс-сквер. «Це одне з найбільш знакових місць, тому саме тут ми розмістили рекламу зі зміненим лого, щоб допомогти донести послання», - прокоментували там.

 

 

 

Nike також за допомогою реклами сприяє соціальному дистанціюванню. Компанія випустила в неділю нову рекламу з відповідним закликом: «Якщо ти мріяв грати для мільйонів по всьому світу, то це твій шанс. Грай вдома, грай для світу ».

Майкл Джордан, який багато років був обличчям компанії Nike, запостив цей заклик на своїй офіційній сторінці в Twitter.