В Україні зафіксували п'яту смерть від коронавірусу. В Івано-Франківський області померла жінка, яка прибула до лікарні разом зі своїм чоловіком 23 березня, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

 

"Жінка довго займалася самолікуванням і запізно звернулася до лікарів. Врятувати пацієнтку вже не вдалося, вона померла за добу", - йдеться у повідомленні.

Чоловік померлої перебуває в лікарні у стані середнього ступеня тяжкості.

Вчора мер Конотопа Артем Семеніхін та Сумська ОДА повідомили про смерть 76-річної жінки у Конотопській центральній лікарні, в якої був позитивний експрес-тест на коронавірус. Втім, чи пов'язана її смерть з коронавірусом COVID-19, ще мають показати додаткові аналізи.

Якщо її діагноз підтвердиться, це буде шоста смерть в Україні від коронавірусу.

 

Загалом станом на 22:30 25 березня в Україні виявили 145 випадків COVID-19.

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 145 випадків COVID-19. Протягом дня підтверджено 32 нових випадки.

Найбільша кількість людей, які захворіли - в Чернівецькій області, Києві, Київській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Серед померлих - двоє мешканців Івано-Франківської області, і по одному мешканцю Буковини, Житомирської та Тернопільської областей.

Усього зафіксовано 5 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Один пацієнт вже одужав, повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.