Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив нові відео розмов брата глави Офісу президента Андрія Єрмака - Дениса Єрмака

 

Про це Лерос повідомив у facebook.

"Андрій Борисович, бачу у тебе виходить смішити людей, над твоїми виправданнями усі валяються. По суті корупції ж нічого сказати, хвилює лише те, що у мене є ще і як дізнався? Зрозумій, в нашій, чужій для тебе, країні все проти тебе, тому бажаючих допомогти більше, ніж ти можеш собі уявити. Раз українцям не хочеш пояснити про факти корупції викладеної в моєму пості, а для російських ти знахідка, потрудися в НАБУ пояснити як ти барижиш державою", - написав Лерос.

 

  • Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос в суботу, 29 березня 2020 року, виклав у вільний доступ відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака - Денис Єрмак - обговорює питання призначення на різні державні посади.
  • Андрій Єрмак 29 березня заявив, що подає заяви до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від "Слуги народу" Гео Леросом.

Додамо, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак 11 березня придбав автомобіль Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long (2019 року випуску) у ТОВ Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц. Вартість авто 2 мільйони 972 тисячі 776 гривень.
Відповідне повідомлення про зміни в майновому стані він вніс 20 березня в Єдиний державний реєстр декларацій. Глава ОП також витратив на оплату послуг при придбанні автомобіля 106 тис. 752 грн та 123 тис. 865 грн. на оплату збору під час придбання права власності на легкові автомобілі. Все чесно...