Прикриваючись карантином, Зе-команда за вказівкою президента намагається позбавити країну стратегічних ресурсів, а громадян їхньої власності, насамперед, найціннішої - землі.

 

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

«За спиною в людей, зараз нашвидкуруч хочуть поцупити українську землю. На чолі цієї афери стоїть президент України. Її намагаються прикрити дефолтом, залякуючи громадян, що без продажу української землі, стратегічної власності, без здачі Національного банку і всієї правової системи, Україна не зможе виконувати свої зобов'язання. Це обман. Дефолтом лякають лише для того, щоб забрати в українців останнє», - обурилася лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зауважила, що попри обіцянки, чинна влада залишила на посадах корупціонерів, проводить нищівну для країни стратегію колонізації й крок за кроком повторює помилки своїх попередників.

«На жаль, маріонетки на посаді президента змінюються, але ляльководи залишаються ті ж самі. І вони сьогодні прибирають Україну до рук», - переконана Голова «Батьківщини».

В разі, якщо закон про розпродаж землі таки буде ухвалено, попередила Юлія Тимошенко, команда «Батьківщини» одразу ж звернеться до Конституційного суду, і домагатиметься скасування злочинних рішень влади.

«Я сподіваюся, що українці, Конституційний суд і час все розставлять на свої місця. І ми зможемо повернути Україну на зовсім інший шлях - на шлях відродження й процвітання», - наголосила лідер «Батьківщини».