Поліція завершила розслідування щодо підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета.

 

Про це у коментарі "Українській правді" повідомив Тарас Безпалий, адвоката підозрюваної Юлії Кузьменко.

 "Зараз повідомляють про завершення досудового розслідування. Сьогодні винесли постанову, матеріали відносно Кузьменко, Антоненко, Дугарь виділили в нове провадження і зразу оголосили про завершення досудового розслідування".

За його словами, вже сьогодні підозрюваним у вбивстві журналіста Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко, Яні Дугарь та їхнім захисникам нададуть матеріали справи для ознайомлення та вручать обвинувальні акти.

Цю інформацію підтвердив і адвокат підозрюваної Яни Дугарь Микола Ореховський.

Станом на 16:15 адвокат Кузьменко зазначив, що заходить в ізолятор тимчасового тримання до підзахисної, де йому мають вручити відповідні документи. Деталі щодо завершення слідства пообіцяв надати згодом.

21 травня усім трьом підозрюваним у вбивстві змінили підозри - тепер слідство називає організаторами злочину "невстановлених осіб".

 

Вчора журналісти-розслідувачі "Слідство.інфо" повідомляли ,що поліція вже невдовзі має завершити досудове розслідування та передати справу до суду. За інформацією журналістів, правоохоронці отримали «наказ згори» щодо швидкого завершення розслідування. Втім, не всі слідчі вважають докази, зібрані за останні місяці, переконливими.

 

Слідство звинувачує музиканта Андрія Антоненка, також відомого як Riffmaster, у організації вбивства. Лікарку Юлію Кузьменко підозрюють у закладанні та приведенні в дію вибухівки, а військова медсестра Яна Дугарь, нібито, фотографувала відеокамери біля будинку Павла Шеремета за кілька днів до вбивства. Ці звинувачення прозвучали 12 грудня минулого року під час прес-конференції очільника МВС Арсена Авакова. Від наступного дня й донині Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко перебувають під вартою.

Відомого журналіста Павла Шеремета було вбито у центрі Києва 20 липня 2016 року.