Президент США Дональд Трамп запевняє, що не переховувався в бункері під час акцій протесту під Білим домом, а спускався, щоб "подивитися" на нього. Про це він заявив під час інтерв'ю на Fox News.

"Мене там не було. Я спустився в денний час, і це було переважно для інспекції. Вдень проблеми не було... І це було дуже-дуже ненадовго", - сказав Трамп.

 

Також президент США зазначив, що інформація про те, що він ховався в бункері, була "хибним звітом". Крім того, він сказав, що секретна служба робить неймовірну роботу з підтримання контролю в Білому домі, тому там немає ніяких проблем.

 

Нагадаємо, в Міннеаполісі після смерті афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцейським почалися протести. Протестувальники спалили поліцейську дільницю, місцева влада запровадила режим надзвичайної ситуації.

 

Офіцера поліції Дерека Човина, який брав участь у затриманні Флойда, було заарештовано, а протести охопили всю країну. Приблизно 40 міст, зокрема Вашингтон, Детройт, Лос-Анджелес, Майамі, запровадили комендантську годину після настання темряви, а в деяких штатах - надзвичайний стан.

 

За інформацією NYT, протести зафіксували у 140 містах США.

Про те, що президент США провів в укритті близько години разом із першою леді Меланією Трамп і їхнім сином Бэрроном у ніч проти 30 травня, повідомила газета New York Times. Як зазначало видання, президента було доправлено до бункера, коли ввечері 29 травня демонстранти почали відсувати від воріт Білого дому металеві барикади.