Президент Володимир Зеленський знову порушив карантинні правила, встановлені урядом.  

Як відомо, глава держави перебуває із дводенним візитом на Хмельниччині. Сьогодні він під час зустрічі з туроператорами в Кам'янці-Подільському єдиний сидів за столом без маски. А як помітили журналісти - ще й торкався обличчя руками, чого наполегливо просять медики всього світу не робити через ризик підхопити коронавірус.  

 

 

«Не можна президентові бути прикладом безвідповідальності і нехтування елементарними правилами гігієни під час епідемії смертельного інфекційного захворювання! Ну не можна», - обурилась журналістка Тетяна Даниленко.

Нагадаємо, що лише вчора, 3 червня, пресслужба президента виклала фото, на якому Володимир Зеленський разом із главою свого офісу Андрієм Єрмаком і головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком п'ють каву в кафе. Хоча згідно з графіком виходу з карантину, до 5 червня кафе й ресторани можуть працювати тільки на винос.
У свою чергу Віктор Ляшко в коментарі журналістам сказав, що карантин вони з президентом не порушували, а лише зайшли пересвічитися, наскільки ресторан готовий працювати за новими правила в умовах карантину.
Сам Зеленський сказав, що готовий заплатити штраф, якщо дійсно порушив правила.
«Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив... Мені сказали, запросили, я зайшов, усе там перевірив», - сказав він під час огляду ремонту дороги на Хмельниччині.


Варто наголосити, що уряд України забороняє діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволено працювати тільки літнім майданчикам, в тому числі під тентами. За одним столом дозволено знаходитися не більше ніж чотирьом відвідувачам одночасно.