Правоохоронці затримали прокурора однієї з київських місцевих прокуратур під час отримання ста тисяч доларів, які він вимагав за вирішення питання про закриття кримінального провадження.

 

 

"За попередньою інформацією, будучи прокурором у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості членів правління одного з банків, отримав від представника фінансової установи грошові кошти у сумі 100 000 доларів США. За кошти прокурор нібито мав прийняти рішення про закриття кримінального провадження, а також обіцяв в подальшому "кришувати" діяльність банку", - повідомляє пресслужба ДБР.

Слідчі ДБР затримали прокурора в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у приміщенні банку. На даний час тривають першочергові слідчі дії. Наразі, вирішується питання щодо повідомлення прокурору про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.

У разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

 

Конфісковані гроші у прокурора

 

 

Фото: ДБР