Умови, на які погоджується влада на перемовинах з МВФ, - це продовження політики новітньої колонізації України глобальними фінансовими спекулятивними структурами, які поступово та послідовно використовують некомпетентну українську владу, для того щоб отримати країну для свого управління.

 

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу».

«Оприлюднений медіа лист про наміри, спрямований владою до МВФ, - це по суті всеохоплююча здача українських інтересів. В ньому і продаж стратегічних об'єктів державної власності, і продовження медичної реформи Уляни Супрун, і тарифи, і земля - в ньому тотальний розпродаж країни й віддача усіх її фінансових потоків», - наголосила Юлія Тимошенко.

Згідно з меморандумом МВФ, цього року країна очікує 1,9 мільярда доларів. Водночас, зазначила Юлія Тимошенко, через корупцію за 2019 рік новою владою до бюджету не доплачено 40 мільярдів гривень. Це більше, ніж те, що очікують від МВФ.

«Сьогодні й нові податківці, і вся ТСК, куди входять представники фракцій парламенту, одноголосно визнали, що за 2019 рік 40 мільярдів гривень податку на додану вартість не доплачено до державного бюджету через корупцію та схеми», - зауважила Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, виявивши схеми та спрямувавши вкрадене в бюджет, країні не потрібно буде погоджуватися на принизливі умови для залучення грошей від МВФ.

«Сьогодні в країни є фінансові ресурси, нам не потрібно так принижуватися, і чинити те, що суперечить національним інтересам. Нам треба просто припинити корупцію, яка за останній рік набула якогось неймовірного обсягу, зарахувати ці 40 мільярдів у бюджет і припинити робити політику проти людей та проти країни», - резюмувала Юлія Тимошенко.