В'їзд до Європейського Союзу з 1 липня будуть відкривати поступово. Спочатку очікується, що доступ отримають громадяни тільки 6 країн Західних Балкан: Албанії, Боснії і Герцеговини, Косово, Чорногорії, Північної Македонії та Сербії, адже епідеміологічна ситуація в них схожа або навіть краща, ніж в ЄС. Надалі список планується розширювати, хоча про включення в нього, наприклад, Росії або Білорусі в ЄС поки навіть не ведуться дискусії. Нема поки в списку і України.


Що ж стосується внутрішніх кордонів Шенгенської зони, то вони відкриті вже з 15 червня. Таким чином до початку шкільних канікул громадяни 26 країн Шенгену отримали можливість вирушити в авіаподорожі, які зараз з подвоєною силою рекламують туристичні агенції та авіакомпанії. Один з головних аргументів цієї реклами - це вироблені і впроваджені в літаках і аеропортах заходи епідеміологічної безпеки, які покликані вберегти пасажирів від коронавірусу. Якісь ж ці заходи, і як тепер повинен себе вести авіапасажир в Європі, - розповідає DW.

 

Маска - і в літаку, і в будівлі аеропорту


Мабуть, головне: носіння маски тепер є для авіапасажирів в Європі обов'язковим. Причому "з моменту входу в будівлю аеропорту вильоту до моменту виходу з аеропорту призначення", йдеться в опублікованих структурами ЄС інструкціях по пасажирським авіаперевезенням. Виняток робиться лише для дітей до 6 років і людей, яким носіння маски протипоказано з медичних міркувань.

Крім того, пасажирам необхідно міняти маску кожні 4 години, а також регулярно мити руки і дезінфікувати їх. Так як реєстрація на рейс, огляд, а також сам переліт зазвичай займають більше 4-х годин, пасажирам має сенс мати при собі як мінімум 1 запасну маску.

 

Ручна поклажа


У більшості  аеропортів введено правило, що дозволяє пасажиру брати з собою в салон тільки одну одиницю ручної поклажі. Це має прискорити огляд багажу пасажирів і таким чином мінімізувати небезпеку зараження в аеропорту. При огляді багажу необхідно дотримуватися соціальної дистанції в 1,5 метри. Для цього авіакомпанії спільно з наземними службами повинні реалізувати нову розмітку в аеропортах і відкрити додаткові стійки реєстрації та огляду пасажирів.

 

Медичний контроль в аеропортах


В даний момент в німецьких аеропортах немає обов'язкового вимірювання температури у всіх пасажирів. Однак аеропорти повинні мати необхідне обладнання і бути готові почати поголовний вимір температури в будь-який момент за розпорядженням відповідних відомств.

Авіакомпанії можуть мати свої правила.

 

Наскільки великий ризик зараження на борту


Ризик зараження на борту є, але він невеликий, запевняють авіакомпанії і європейський виробник літаків, концерн Airbus. Пояснюють вони це тим, що в салоні літака циркуляція повітря відбувається зверху вниз. Тому повітря, що видихається пасажирами, разом з крапельками вологи відразу виявляється біля підлоги салону і не потрапляє на сусідів. "Ризик зараження повітряно-крапельним шляхом в наших літаках так само незначний, як і ризик зараження в операційній який-небудь німецької клініки", - написала на своєму веб-сайті авіакомпанія Condor.

 

Чи залишаться порожніми місця в середині?


Авіакомпанії в ЄС не зобов'язані залишати порожніми місця посередині, тобто між місцем біля вікна і місцем у проходу. Перевізник може це зробити, але тільки в тому випадку, якщо завантаження літака це дозволяє. Таким чином, права вимагати цього від авіакомпанії у пасажирів немає.