Верховна Рада у вівторок, 30 червня, розгляне у другому читанні законопроект про гральний бізнес. Про це свідчить порядок денний Ради на тиждень.

Парламент планує включити до порядку денного вісім законопроектів та визначитись щодо донорства крові.

У повторному першому читанні розглянуть проект закону щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки.

На порядку денному і проекти законів щодо соціального захисту населення в період карантину, пов'язаного із запобіганням виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, щодо меценатської діяльності у сфері спорту та щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- й кіновиробництва.

 

У середу, 1 липня, нардепи визначаться щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом і змін до ЗУ "Про державну службу".

Для розгляду в першому читанні запропоновано документи щодо посилення адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пальним, про приватну детективну діяльність та щодо вдосконалення законодавства у сфері протидії незаконному заволодінню транспортним засобом.

Нардепи розглянуть зміни до Цивільного процесуального кодексу України щодо скорочення строків розгляду судом справ, пов'язаних із захистом прав дітей, та вдосконалення порядку розгляду справ окремого провадження та щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю на вулицях і дорогах.

 

О 16:00 нардепи підуть працювати у фракціях та групах.

 

У четвер, 2 липня, Рада розгляне зміни до Регламенту щодо графіку проведення пленарних засідань та щодо підстав відсутності народних депутатів України на пленарних засіданнях та засіданнях комітетів.

Окрім того, парламент розгляне вдосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії та декілька постанов.

Для другого читання запропоновано проекти законів щодо сільськогосподарської кооперації, детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом і врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг.

 

П'ятниця, 3 липня, розпочнеться з Години запитань до уряду.

Після цього нардепи розглянуть зміни до деяких законодавчих актів України щодо відновлення справедливості в питанні оплати праці педагогічним працівникам закладів дошкільної та позашкільної освіти й щодо позачергового забезпечення житлом осіб, які взяті на облік до 1 січня 1993 року та проживають у житлі тимчасового призначення.

 

На порядку денному і зміни до Кодексу цивільного захисту України щодо допомоги на поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробка.