У черговому звіті СММ ОБСЄ зафіксували облаштування російськими окупаційними військами позиції на ділянці розведення військ під Петровським.

 

Про це повідомив прес-центр штабу ООС.

29 червня представники місії ОБСЄ на Донеччині зафіксували, що бойовики на ділянці розведення сил і засобів №3 в районі селища Петровського почали облаштовувати свої позиції.

Зазначається, що трьох бойовиків помтили на колишніх позиціях в районі розведення, двоє з яких знаходились в щойно виритій частині вже наявної траншеї.

В ОБСЄ зазначили, що нова частина траншеї не була зафіксована під час спостереження 7 червня.

"Під час проведення спостережного польоту представниками СММ ОБСЄ на ділянці розведення №3 в районі селища Петрівське було виявлено трьох людей на колишніх позиціях незаконних збройних формувань РФ, з яких двоє перебували в нещодавно виритому десятиметровому подовженні наявної траншеї. Представники Місії також зазначили, що дане подовження траншеї не зафіксоване за даними спостереження від 7 червня", повідомляє ОБСЄ

"Таким чином, цей факт є ще одним підтвердженням того, що російсько-окупаційні війська продовжують приховано облаштовувати фортифікаційні споруди в межах ділянки розведення сил і засобів № 3 "Петрівське", - йдеться в повідомленні.