Олександр Курдінович, який у 2011-2014 роках керував Держкомітетом телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо), очолив Службу з питань інформаційної політики Офісу президента. Про це йдеться у відповіді Офісу президента на інформаційний запит «Бабеля».

Курдіновича у 2011 році на посаду керівника Держкомтелерадіо призначив біглий президент Віктор Янукович. У березні 2014 році він за власним бажанням подав у відставку, яку прийняла Верховна Рада.

«Бабель» направив запит в Офіс президента про Курдиновича, оскільки він повинен затверджувати всі макети в рамках піару програми «Велике будівництво».

«Бабель»

 

У коментарі «Бабелю» Курдінович повідомив, що нічого стверджувати не має. Він також ухилився від відповіді на питання, чому в листі, яке Офіс президента розіслав в обласні адміністрації, вказані його контакти. Після уточнювального питання про те, чи працює той в ОП, співрозмовник поклав трубку.

«Бабель» направив інформаційний запит в Офіс президента щодо Курдиновича. У відповіді зазначається, що той обіймає посаду голови Служби з питань інформаційної політики Офісу президента. Чим конкретно займається ця служба - в Офісі не уточнили.