Третьокурсники факультету підготовки фахівців військової розвідки і спеціального призначення Військової академії Одеси з пейнтбольною зброєю в руках відпрацьовували штурм будівлі, в якому засіли терористи.

Як повідомили в Міноборони України, заняття пройшли на побудованому в 2014 році волонтерами полігоні типу Killhouse, який дозволяє імітувати бій у вузьких приміщеннях з вікнами і дверима, розповідає "Думская".

 

 

 

Курсантів розділили на три групи. Перші дві штурмували будинок, а третя виступила в ролі умовних противників, які забарикадувалися всередині.
Під час тренування курсанти відпрацювали взаємодію у складі «трійок» - наведення на цілі, пересування, подачу сигналів руками і т.д.

«Наприклад, пересування по сходах, яке здається, на перший погляд, зовсім не складним в звичайних умовах, в умовах бою в будівлі має зовсім інший вигляд. Розвідник рухається повільно вздовж стіни, практично на зігнутих ногах, тримаючи перед собою зброю. Це дуже виснажує і вимагає від військового відмінної фізичної підготовки », - відзначили в Міноборони.