У британський поліції констатують, що люди напідпитку не здатні дотримуватися соціального дистанціювання, яке є необхідною передумовою для стримування поширення коронавірусної інфекції.

Напередодні, 4 липня, в Англії після тримісячного локдауну відкрилися паби та ресторани. Як заявив у неділю, 5 липня, голова британської федерації поліції Джон Ептер, у цей день, який вже встигли назвати "суперсуботою" місцеві ЗМІ, "стало цілком зрозуміло, що п'яні люди не можуть і не будуть соціально дистанціюватися".

 

 

Ептер, який сам був залучений до охорони правопорядку у суботу у англійському місті Саутгемптон, повідомив, що робота у цей день була складною, повідомляє агенція новин AFP. За його словами, офіцерам поліції довелося мати справу з п'яними людьми, які повністю роздягалися, з "щасливими" і "агресивними" людьми напідпитку, були випадки, коли п'яні відвідувачі пабів влаштовувати бійки. Окрім того, Джон Ептер повідомив, що були випадки нападів на представників поліції.Критики побоюються, що відкриття закладів харчування може спричинити зростання кількість нових захворювань на коронавірус. 

 

 

Великобританія посідає третє місце у світі за кількістю летальних випадків серед людей, у яких було підтверджено інфікування коронавірусом SARS-Cov-2.