Під час зливи з градом і шквальним вітром, які пронеслися по Одеській області 7 липня, в Кілії впали або були пошкоджені десятки опор ліній електропередач, через що зупинилася робота насосної станції. Жителі ОТГ залишилися без світла і води, повідомляє "Думская".


Як повідомив глава Кілійської ОТГ Павло Бойченко, електрики вже почали до ремонту мереж. До обіду вони повинні підключити медустанови, каналізаційну насосну станцію, водопровід та інші соцобьекти.

 

 

Жителям Кілії та сусіднього села Шевченкове доведеться почекати без світла, поки черга відновлення електромереж дійде до них. Бойченко попросив у «Одесаобленерго» надіслати в ОТГ додаткові бригади ремонтників.

«У нас є лінія в 35 кіловольт, але 10-кіловольтної і інші міські мережі - там величезна кількість обривів. Відновлення займе чимало часу », - повідомив глава громади.

Під час зливи в Кілії та околицях затопило понад 70 домоволодінь. Вода що піднялася знищила урожай на сільгоспугіддях.

 

 

«На Червоноярському, Шевченківських напрямках вода зібралася в рисових системах. Багато посівів змито », - зазначив Бойченко.
В даний момент керівництво ОТГ збирає дані про понесені втрати. Найбільш постраждалим господарствам обіцяють виплатити фінансову допомогу.